ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Televizor apo Internet.?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Televizor apo Internet.?   Sat Aug 23, 2008 12:31 am

Jane dy gjerat qe kane ndryshuar cdo gje ne jeten e njeriut

Shume njerez mendojne se jane gjerat me te demshme,
shume te tjere mendojne se jane te nevojitshme.

Dikush ka nje pult ne dore,dhe nderron 1000 stacione i ulur ne divan ore te tera duke
pare ato gjera qe te tjeret duan te shikojme..rreklama makinash celularesh etj

Dikush tjeter para kompjuterit ne pc internet duke bere gjera te ndryshe
pa e kuptuar si kalojne minutat,ore te tere.

Cila gje mendoni se eshte me e demshme se tjetra,dhe pse..
Kane ndonje gje te perbashket..
Mendoni se po te kishin te gjithe nga nje pc,dhe ta dinin ta perdorin ate,do kaloshin kohe me teper ne pc..

bisedat jan te lira Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LINA
Anėtarė i Zjarrte
Anėtarė i Zjarrte
avatar

Female
Numri i postimeve : 190
Age : 28
Registration date : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: Televizor apo Internet.?   Sat Aug 23, 2008 12:34 am

interneti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Televizor apo Internet.?   Sat Aug 23, 2008 9:51 pm

Normalisht ne Pc (Internet) sepse ne Internet ose ne kompjuter mund te shohesh edhe TV keshtu qe Pc i permbledh te gjitha...

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Televizor apo Internet.?   Thu Oct 09, 2008 8:53 pm

ta meshtese menimin dion Basketball
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulio
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 357
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Televizor apo Internet.?   Thu Oct 09, 2008 9:31 pm

Master_D shkruajti:
Normalisht ne Pc (Internet) sepse ne Internet ose ne kompjuter mund te shohesh edhe TV keshtu qe Pc i permbledh te gjitha...
Kjo eshte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Televizor apo Internet.?   Thu Oct 09, 2008 10:33 pm

Sigurisht ajo qe thot Dioni haha Razz

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Televizor apo Internet.?   Fri Oct 10, 2008 9:14 pm

vertet biggrin dioni1 dioni

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Televizor apo Internet.?   Fri Oct 10, 2008 11:01 pm

sad sad sad sad biggrin jasha

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Xhulio
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 357
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Televizor apo Internet.?   Sat Oct 11, 2008 12:59 am

brakpc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Televizor apo Internet.?   Mon Oct 13, 2008 10:56 pm

Shocked

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Televizor apo Internet.?   Sun Nov 30, 2008 5:24 pm

o dion ta mbeshteten te gjithe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Televizor apo Internet.?   Sun Nov 30, 2008 5:25 pm

mendimin eeeeeeeeeeee haha sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Televizor apo Internet.?   Mon Dec 01, 2008 5:44 pm

normale haha sad

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Televizor apo Internet.?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Televizor apo Internet.?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Agim Gashi:KRIMINALITETI NE INTERNET

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Tema te lira-
Kėrce tek: