ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 87-vjeēari pėrfundon kolegjin pas 50 vitesh...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: 87-vjeēari pėrfundon kolegjin pas 50 vitesh...   Sat Aug 09, 2008 2:12 am

87-vjeēari pėrfundon kolegjin pas 50 vitesh


Clarence Garret sapo ėshtė diplomuar nė histori nė Universitetin e “Wisconsin-Milwaukee”. Mė nė fund, pas 50 vitesh, 87-vjeēari ka vėnė nė kornizė diplomėn e shumėpritur. Gruaja, Mary sė bashku me fėmijėt, nipėrit dhe mbesat e pėrgėzuan nė ceremoninė e ditės sė diel nė “Cellular Arena” nė Milwaukee, SHBA. “Pasi tė gjithė fėmijėt e mi shkuan nė kolegj, unė thashė: “Pse nuk duhet tė shkoj dhe unė. Dhe mė ka pėlqyer qė nga ajo ditė”, thotė ai. Tė diplomuarit e tjerė e pėrshėndetėn me ovacione nė sallėn e diplomimit dhe rektori i universitetit i kushtoi njė fjalim. “Shkolla mė ka pėlqyer qė ditėn e parė. E kam nisur dhe e kam lėnė shpesh shkollėn pėr shkak tė pėrgjegjėsive familjare. Por vitin e fundit i vura qėllim vetes tė ndjek rregullisht”, thotė ai.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
 
87-vjeēari pėrfundon kolegjin pas 50 vitesh...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Kuriozitete-
Kėrce tek: