ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Na tregoni cfar ju ka ndodh noj gje e vecant sot?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Na tregoni cfar ju ka ndodh noj gje e vecant sot?   Sat Aug 23, 2008 12:34 am

un hic fudball dhe ne plazh hihiih:D:D:Dpo ju te tjeret ?Very Happy:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LINA
Anėtarė i Zjarrte
Anėtarė i Zjarrte
avatar

Female
Numri i postimeve : 190
Age : 28
Registration date : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: Na tregoni cfar ju ka ndodh noj gje e vecant sot?   Sat Aug 23, 2008 12:37 am

isha ne plazh.....dhe te pash ty :affraid:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Na tregoni cfar ju ka ndodh noj gje e vecant sot?   Sat Aug 23, 2008 12:39 am

Basketball :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: me vjen keq me vjen keq me vjen keq me vjen keq me vjen keq me vjen keq me vjen keq me vjen keq me vjen keq me vjen keq un ste kam pa me vjen keq me vjen keq me vjen keq me vjen keq me vjen keq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LINA
Anėtarė i Zjarrte
Anėtarė i Zjarrte
avatar

Female
Numri i postimeve : 190
Age : 28
Registration date : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: Na tregoni cfar ju ka ndodh noj gje e vecant sot?   Sat Aug 23, 2008 12:40 am

 me vjen keq but...Se stori :(
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Na tregoni cfar ju ka ndodh noj gje e vecant sot?   Sat Aug 23, 2008 9:49 pm

LINA shkruajti:
isha ne plazh.....dhe te pash ty :affraid:
Une isha ne gjume dhe te pashe ty (ne enderr) :sleep: :affraid:

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Na tregoni cfar ju ka ndodh noj gje e vecant sot?   Sun Aug 24, 2008 12:13 am

e]
Une isha ne gjume dhe te pashe ty (ne enderr) :sleep: :affraid:


hahahah sa kam qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LINA
Anėtarė i Zjarrte
Anėtarė i Zjarrte
avatar

Female
Numri i postimeve : 190
Age : 28
Registration date : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: Na tregoni cfar ju ka ndodh noj gje e vecant sot?   Sun Aug 24, 2008 11:13 pm

Master_D shkruajti:
Une isha ne gjume dhe te pashe ty (ne enderr) :sleep: :affraid:
Very Happy Very Happy Very Happy
isha ne shtepi....hengra mango Very Happy ...nuk pash asni :( ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Na tregoni cfar ju ka ndodh noj gje e vecant sot?   Mon Aug 25, 2008 9:09 pm

une isha tu te pa ty si haje!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
G-STAR
Anetare i Ri
Anetare i Ri


Male
Numri i postimeve : 5
Age : 27
Registration date : 26/08/2008

MesazhTitulli: Re: Na tregoni cfar ju ka ndodh noj gje e vecant sot?   Tue Aug 26, 2008 6:03 pm

YYYYYYYYY CA ME KA NDODH SOT OBOBOOOOO ASIGJO :d kallash
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LINA
Anėtarė i Zjarrte
Anėtarė i Zjarrte
avatar

Female
Numri i postimeve : 190
Age : 28
Registration date : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: Na tregoni cfar ju ka ndodh noj gje e vecant sot?   Thu Aug 28, 2008 12:40 am

kam ber plazh ne shi Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Na tregoni cfar ju ka ndodh noj gje e vecant sot?   Fri Aug 29, 2008 3:17 pm

ajo qe i ka ndodh g/starit me ka ndodh dhe mua..........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Na tregoni cfar ju ka ndodh noj gje e vecant sot?   Wed Oct 01, 2008 5:31 pm

Kam qesh me lot me 1 histori qe ka te beje me mua dhe ma tregoi motra...

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Na tregoni cfar ju ka ndodh noj gje e vecant sot?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Na tregoni cfar ju ka ndodh noj gje e vecant sot?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ē'ndodh me profilet ne Facebook pasi te keni vdekur?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Tema te lira-
Kėrce tek: