ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cfare pune beni??

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Cfare pune beni??   Sat Aug 23, 2008 1:02 am

haha jam turist nuk punoj heheh po shkoj ne shkoll:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LINA
Anėtarė i Zjarrte
Anėtarė i Zjarrte
avatar

Female
Numri i postimeve : 190
Age : 28
Registration date : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare pune beni??   Thu Aug 28, 2008 12:38 am

jam studente Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare pune beni??   Mon Sep 08, 2008 11:33 am

cmend mesuesit ne shkolle .. ket pune kam une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare pune beni??   Mon Sep 08, 2008 3:33 pm

cmendi cmendi po de ngelesh gjene te e njejta klas Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare pune beni??   Wed Sep 10, 2008 1:56 am

po sa shofin leke ato i harrojne te gjitha gjonat qe i kam bo une gjat vitit lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare pune beni??   Sun Oct 05, 2008 10:49 pm

LINA shkruajti:
jam studente Very Happy

me too Very Happy

apo jo Dion lol! lol!

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cfare pune beni??   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfare pune beni??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Komente tė ndryshme
» Enver Bytyēi:Nihilizmi dhe teoria e argumentit
» Faik Krasniqi: Protokolli Eulex-Serbi, tanime pune e kryer,por si duhet te reagohet ndaj ketij Protokolli
» AKR premton 7 pėr qind ngritje ekonomike dhe 30 mijė vende pune

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Tema te lira-
Kėrce tek: