ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Samsung prezanton modele tė reja tė fotoaparateve point-and-shot

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Xhulio
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 357
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Samsung prezanton modele tė reja tė fotoaparateve point-and-shot   Sun Aug 10, 2008 12:45 pm

[img]

Samsung ka prezantuar disa modele tė reja tė fotoaparateve tė digjitale tė cilat nė treg duhet tė paraqiten nė muajin shtator. Modeli TL34D posedon ekran LCD tė ndjeshėm nė prekje, me rezolucion 14.7 MP dhe 3.6 zoom optik. Ky model mund tė inēizojė video material me rezolucion 720p. Modeli TL9 ka 10 MP dhe ekran LCD 2.7 inch, 5x zoom optik dhe stabilizator fotografie dual. Modeli tjetėr SL310W ka 13.6 MP dhe 2.7 LCD ekran dhe 3.6 zoom optik.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Samsung prezanton modele tė reja tė fotoaparateve point-and-shot
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kristaq Shabani:INKURAJIM TALENTESH TE REJA TE LPSHA "PEGASI" ALBANIA
» Zbardhen detaje tė reja nga vrasja e Sebahate Tolaj e Isuf Haklaj
» Tetė teori tė reja konspirative
» Shukrije Bunjaku - Mani: Tė gjithė popujt tė barabartė dhe me shtete tė reja
» Ja ēka tė ban dieta-Ka qenė modele, tani tė frikėson me pamjen e saj (FOTO LAJM)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Informatika, Shkarkime :: Info, Tutoriale, Mesime-
Kėrce tek: