ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Imazhet sexy te Zajmina Vajsarit ne Vlore...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Jozefin
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 28
Age : 24
Vendodhja : Albania
Registration date : 29/07/2008

MesazhTitulli: Imazhet sexy te Zajmina Vajsarit ne Vlore...   Fri Sep 05, 2008 12:23 amI
ka kaluar pėr mrekulli kėto ditė nė bregdet dhe mund tė themi qė kanė
qėnė njė nga vitet ku ka pushuar mė shumė. Nė fakt habiteni tani qė e
shihni por ėshtė e vėrtetė. Relaksimi i Zajminės vihet re aq mirė sa
vajza bukuroshe ka ndėrruar totalisht look. Nga bjonde qė ishte nė
fillim, mė pas e tėrhoqėn flokėt e kuqe me tė cilat qėndroi pėrreth dy
muaj, dhe sė fundmi ka zgjedhur ngjyrėn e zezė duke u bėrė totalisht
brune. Por jo vetėm kaq, Zajmina edhe i ka prerė
flokėt e gjatė. Kėto ditė tė fundit tė Gushtit kėngėtarja po i kalon nė
Vlorė ku dhe ka pushuar pėr disa ditė me rradhė. Pėrveēse ka kaluar
disa ditė qetėsie pranė detit, Zajmina e ka
shfrytėzuar kėtė periudhė edhe pėr punė e kryesisht pasditeve ajo ka
kėnduar nė lokalet nė bregdet ku dhe ka qenė e ftuar. Siē e shihni edhe
nga kėto foto tė shkrepura nga paparaci ynė, kėngėtarja ka kėnduar pėr
publikun vlonjat tė cilėt e kanė pritur me mjaft duartrokitje duke
preferuar prej saj edhe mė shumė kėngė.

IMAZHI

Ju
folėm pak mė lart pėr imazhin e ndryshuar tė Zajminės, njė look krejt
tjetėr ku si pėr ēudi u ka ngjitur tė gjithėve. Sipas saj miqtė mė tė
afėrt e kanė komplimentuar ndėrsa fansat mendojnė se vajza ngjan nė
moshė edhe mė tė re. E pyetur kohė mė parė nga “Bluetooth” nėse do tė
preferonte tė bėhej brune duke patur parasysh tendencat gjithmonė pėr
ndryshim tė saj, Zajmina iu pėrgjigj se nuk do tė dilte nga imazhi i saj bjond, sė paku pėr momentin ndihej mjaft mirė. Por Zajmina jo
vetėm qė nuk qėndroi tek bjondja, por mė pas u kthye me flokė tė kuqe,
dhe realizoi edhe supozimin tonė, pėr t’u bėrė brune. Ja tek shihen mė
sė miri edhe linjat perfekte tė ish-miss Shqipėrisė teksa ėshtė duke
dalė nga deti. Tė shumtė kanė qenė ata qė e kanė admiruar dhe kanė parė
nga afėr vajzėn bukuroshe e cila nuk u ėshtė kursyer me ndonjė
buzėqeshje. Njė palė rroba-banjo seksi nė ngjyrė tė zezė tė cilat
shkonin ndesh me ngjyrėn e errėt tė lėkurės kėtė herė falė rrezeve tė
diellit dhe jo solarit.

PUSHIMET

Sapo ėshtė kthyer nga pushimet nė Vlorė por ama ato ende nuk kanė pėrfunduar. Siē e kemi pėrmendur edhe nė numrat e tjerė, Zajmina si
destinacion tjetėr ka Turqinė ku dhe do tė udhėtojė me miqtė e saj mė
tė afėrt. Ėshtė kujdesur pėr gjithēka dhe ka dashur qė tė gjithė verėn
ta ketė pėr vete, si njė formė tė shkėlqyer relaksi, dhe me shoqėrinė
kalohet mė sė miri. Njė grup djemsh dhe vajzas h do tė qėndrojnė pėr 10
ditė nė njė hotel me 5 yje nė Turqi, aty ku tė gjithė vipat duket se
gjejnė kėnaqėsinė.

SURPRIZA

Dhe
muaji Shtator do tė jetė edhe koha e njė tjetėr lanēimi muzikor tė
kėngėtares me tė cilin ajo ka punuar dhe i ka mbetur fare pak. Se ēfarė
do tė jetė, kjo do tė zbulohet nė tė hyrė tė muajit tė ardhshėm.
Gazeta: Bluetooth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Alba1.co.cc
 
Imazhet sexy te Zajmina Vajsarit ne Vlore...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Vizita e Berishės nė Vlorė:Vlora, metropol evropian i Shqipėrisė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Mediat :: Mediat Shqipetare :: Revista Shqipetare :: Revista One-Vip-
Kėrce tek: