ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 K.F Tirana

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 27
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: K.F Tirana   Fri Sep 05, 2008 12:26 am


Skuadra e Tiranes eshte themeluar ne vitin 1920

TROFE TE FITUARA NGA TIRANA NDER VITE

Kampionate Kombetare
1930, 1931, 1932, 1933, 1934, 1936, 1937, 1965, 1966, 1968, 1970, 1982,
1985, 1988, 1989, 1995, 1996, 1997, 1999, 2000, 2003, 2004, 2005

Kupa Republikes 1939, 1963, 1976, 1977, 1983, 1984, 1986, 1994, 1999, 2001, 2002, 2005

Superkupa 1995, 2000, 2002, 2003, 2004, 2005

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
 
K.F Tirana
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Dita e tretė nė Panairin e XII-tė tė Librit "Tirana 2009"
» Poezi nga Miradije RAMIQI
» Monda Korca: GAZETA TIRANA OBSERVER:-Kadri Morina, Potreti i nje investitori modest e te suksesshem.-nga Raimonda Moisiu
» Kadri Mani: Nė pėrkujtim tė Milan Shuflaj, me rastin e 78 vjetorit te vrasjes
» Enver Bytyēi - Kosova digjet, Beogradi dhe Tirana krihen!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Sport :: Futboll :: Futbolli Shqipetare-
Kėrce tek: