ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ingrid Gjoni puthet me Sinan Hoxhen

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Ingrid Gjoni puthet me Sinan Hoxhen   Fri Sep 05, 2008 12:42 am
Nuk
do tė na besohej njė gjė e tillė nėse foto nuk do tė kishim parasyve
kėtė imazh, dhe nė fakt foto flet qartė. Nuk ėshtė realizuar ditėt e
fundit por pak kohė mė parė, kur Ingrid Gjoni ende nuk kishte ndėrruar
look pėr t’u bėrė mė pas brune.

Kėngėtarja ka qenė nė tė njėjtin pub me Sinan Hoxhėn dhe muhabeti po
ecte aq mirė saqė nė njė moment ata janė afruar sė tepėrmi dhe kanė
kėmbyer me njėri-tjetrin njė puthje e cila nuk rezulton tė jetė nė faqe
apo diku tjetėr, por nė buzė. Ēfarė tė ketė ndodhur? Ndonjė pėlqim mes
tyre? Ē’ėshtė e vėrteta (gjithmonė sipas deklaratave tė kėngėtares)
Ingridi ėshtė singėll prej kohėsh qė pas ndarjes nga i fejuari i saj
Enea disa muaj mė parė dhe ndonjė pėlqim i mundshėm edhe mund tė
ekzistojė. Teksa pyet disa nga miqtė e saj rreth afrimitetit apo
miqėsisė qė ajo ka me Sinan Hoxhėn, tė gjithė shprehen se janė vetėm
shokė dhe nuk ka asgjė mes tyre, por faktet duket se flasin tė
kundėrtėn. E gjithmonė duke iu referuar kėsaj fotoje, burime pranė saj
tregojnė se Ingridi ėshtė shumė e dashur me miqtė ndėrsa puthja qė ka
kėmbyer me kėngėtarin Sinan Hoxha nuk do tė thotė asgjė dhe ėshtė vetėm
nė kuadėr tė miqėsisė. Vallė Ingridi tė sillet kėshtu me tė gjithė
miqtė e saj?.......

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
 
Ingrid Gjoni puthet me Sinan Hoxhen
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Sinan Vaka:Nenes
» Sinan Kastrati:Pėr dhe "kundėr" Rugovės
» Musa Jupolli:Poetės!...dhe Pranvera Gjoni- t !
» Sabit Rrustemi:Endėrra qė puthet
» Trimi i pamposhtur Kapidan Marka Gjoni (1861-1925) pėrballoi ēdo sulm tė armiqve kundėr Mirditės Nga:Tomė Mrijaj

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Mediat :: Mediat Shqipetare :: Revista Shqipetare :: Revista One-Vip-
Kėrce tek: