ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Binjaket e ciftit Jolie-Pit, Shfaqen fotot e bebeve Star

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Binjaket e ciftit Jolie-Pit, Shfaqen fotot e bebeve Star   Fri Sep 05, 2008 12:48 am

Janė vetėm 3 javėsh, por binjakėt Knox Léon dhe
Vivienne Marcheli duket se janė gati tė pushtojnė botėn. Nė njė
intervistė ekskluzive tė shoqėruar me foto, Brad Pitt dhe Anzhelina
Zholi dhėnė pėr revistėn PEOPLE tregojnė pėr jetėn e tyre nė familjen e
madhe qė kanė krijuar.“Ėshtė kaos por ne jemi duke e menaxhuar atė dhe
jemi duke ia kaluar nė mėnyrė tė mrekullueshme”, tregon Zholi pėr
revistėn e famshme PEOPLE pėr jetėn e tyre tė pėrditshme nė Provence tė
Francės, ku cifti sė bashku me katėr fėmijėt e rritur Maddox, 6 vjec,
Pax 4, Zahara 3 dhe Shiloh, 2 vjece, janė duke kaluar verėn nė vilėn e
bukur.Fatmirėsisht ata kanė gjithmonė njerėz qė I ndihmojnė. Sipas
Zholi, Shiloh dhe Zahara preferojnė ta ndihmojnė nė ndėrrimin e rrobave
tė binjakėve, madje dhe I mbajnė nė krah. Ėshtė njė gjė e ėmbėl ti
shohėsh ato ngjajnė si mama tė vogla.
_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
 
Binjaket e ciftit Jolie-Pit, Shfaqen fotot e bebeve Star
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» 30 FOTOT MĖ PREKĖSE TĖ TĖ GJITHA KOHĖRAVE
» Kur Beg Rizaj ia ruante shpinėn Ali Ahmetit (Foto)
» "Hajde seks hajde"! Kush i publikoi i pari fotot e Priftit?
» Fotot prekėse tė njė dasme nė Siri (Foto)
» Fotot e javės: Hotelet e sė ardhmes, fatkeqėsitė dhe sportet alternative

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Mediat :: Mediat Shqipetare :: Revista Shqipetare :: Revista One-Vip-
Kėrce tek: