ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ingrid Gjoni, Femra me e paguar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Ingrid Gjoni, Femra me e paguar   Fri Sep 05, 2008 12:55 amVera
e sivjetshme mbetet mė e lodhshmja, por dhe mė fitimprurėsja pėr
kėngėtaren seksi, Ingrid Gjoni. Tė dielėn nė orėn 04:00 tė mėngjesit
ėshtė kthyer nga njė natė e gjatė koncerti nė Velipojė.I ėshtė dashur
tė udhėtojė kilometra tė tėrė, por sėrish, ka pak adrenalinė nė ēdo
ditė pėr Ingridin. “Pėr pak do tė nisem nė Berat. Kam njė tjetėr
koncert dhe mė duhet tė udhėtoj, pasi pasdite duhet tė jem sėrish nė
Tiranė, kam plane tė tjera nė axhendė, kryesisht koncerte”, rrėfen
ajo.Ndryshe nga verat e tjera, kjo e sivjetshmja pėr tė ka njė temp
tjetėr, madje jo vetėm nė fundjavė siē ka ndodhur rėndom,por edhe gjatė
ditėve tė tjera. “Mund tė them qė tri vitet e fundit kanė qenė mė tė
suksesshmet e karrierės time. Ndihem shumė e vlerėsuar dhe kjo mė bėn
tė punoj mė shumė.Kjo ka qenė edhe arsyeja qė vetėm kėtė vit kam hedhur
nė treg 3 kėngė dhe po kaq videoklipe tė reja”, shpjegon motra e vogėl
e familjes Gjoni. Me gjithė itineraret e gjata dhe netėt pa gjumė,
fakti qė ajo ėshtė nė krye tė listės sė femrave mė tė paguara artiste e
bėn tė ndihet e vlerėsuar. “Jam artiste dhe s’mund tė tregoj shifra,
pasi ato nuk bėhen publike. Tė gjitha kontratat qė kam, janė bėrė vetėm
pėr vetėm me pronarėt e lokaleve ku kam kėnduar apo pritet tė kėndoj.
Megjithatė, po ju them qė ndihem shumė e kėnaqur me pagesat, duke qenė
me koleget e tjera nė listėn e mė tė paguarave”, tregon Ingridi, duke
mos rrėfyer asnjė shifėr konkrete, as edhe ndonjė krahasim me koleget e
saj. Edhe pse i ėshtė dashur tė qėndrojė mbi timon pėr orė tė tėra nė
udhėtime tė gjata,pėr bukuroshen e “Puēi-Puēi”, nė kėtė sezon ia vlen
qė tė lodhesh dhe tė fitosh.
TURNEU VEROR
Kosova, Maqedonia dhe
Mali i Zi, disa nga qytetet kryesore evropiane, si dhe dy koncerte tė
tjera nė Amerikė, janė tė shėnuara me ngjyrė tė kuqe nė kalendarin e
Ingridit pėr kėtė sezon. ”Turneu nė Amerikė ishte planifikuar mė
parė,por u shty pėr pak javė mė vonė, nė njė koncert do tė jem e ftuar
me Ēiljetėn, ndėrsa nė tjetrin vetėm”, pohon kėngėtarja sharmante. Ajo
pohon se plazhet e Shqipėrisė janė stacionet ku edhe i ėshtė dashur qė
tė udhėtojė mė shumė, madje nė disa prej tyre jo njė apo dy herė, por
deri nė katėr koncerte brenda njė kohe tė shkurtėr, kjo falė
preferencave qė kanė fansat. Velipoja ka qenė qyteti i fundit, por
Shėngjini, Saranda, Vlora dhe shumė qytete tė tjera, pritet qė tė
ofrojnė pėr Ingridin, net tė lodhshme mbi skenė, por edhe momente qė e
bėjnė tė ndihet me plot adrenalinė.
PUSHIMET
Nuk mund tė gjejė
sado pak kohė pėr tė pushuar, kjo pėr shkak tė impenjimeve, rrėfen
kėngėtarja bukuroshe, teksa ka planifikuar qė maksimumi ndonjė fundjavė
tė pushojė me familjen e saj. “Familja pėr mua ėshtė shumė e ēmuar. Kam
vendosur qė tė gjej pak kohė dhe tė shkėputem disa ditė pėr tė pushuar
me mamin dhe me motrat”tregon Ingridi. Edhe pse nuk e ka vendosur ende
se ku do tė shkojė me familjen,pohon se do tė preferonte plazhet e
vendit, edhe pse nė tė gjitha ka qenė sė fundmi e ftuar si artiste. “E
di qė kjo verė ka qenė pėr mua e lodhshme dhe do tė jetė e tillė deri
nė fund,por do tė gjej gjithmonė pak kohė pėr veten dhe familjen ”,
pėrfundon Ingridi dhe pasi ka lėvizur ēelėsin e makinės,ka nisur
udhėtimin e saj tė radhės.

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
 
Ingrid Gjoni, Femra me e paguar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Flet Eroll Vitaku: Nė emėr tė komandantėve kam paguar haraē me vite tė tėra (Video)
» Musa Jupolli:Poetės!...dhe Pranvera Gjoni- t !
» Trimi i pamposhtur Kapidan Marka Gjoni (1861-1925) pėrballoi ēdo sulm tė armiqve kundėr Mirditės Nga:Tomė Mrijaj
» Kush Tradhėton mė shumė Femra apo Mashkulli ?
» Minella Gjoni:"KAPETANATA E BREGDETIT" Mėsues i Merituar Minella Gjoni

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Mediat :: Mediat Shqipetare :: Revista Shqipetare :: Revista One-Vip-
Kėrce tek: