ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Madonna: Sex me Shqipetare

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Madonna: Sex me Shqipetare   Fri Sep 05, 2008 12:57 am


Madonna nė njė intervistė nė MTV, ka deklaruar
se nė jetėn e saj ka provuar shumė burra, por ai qė ka qenė mė i
ēuditshmi dhe mė i forti nė seks ka qenė njė shqiptar.
Ajo qė nuk
dihet ėshtė se kush ka qenė ai fatlumi qė ka pasur njė marrėdhėnie kaq
tė afėrt me divėn e muzikės. Gjithsesi, na vjen mirė qė krahas namit tė
keq me tė cilin shpesh nga kanė prezantuar ne shqiptarėt, tė mund tė na
cilėsojnė dhe paksa si dashnorė tė mirė.
Gjithsesi sipas saj, kjo
marrėdhėnie e shkurtėr ka pėrfunduar, sepse djali nė fjalė nuk ka qenė
shumė shakaxhi dhe se nuk e bėnte shumė tė qeshte, megjithatė diēka e
paska pasur tė mirė.AHAHAA DUHET TE JEMI PROUD TO BE ALBANIAN:shum
bukur:

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
 
Madonna: Sex me Shqipetare
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Mediat :: Mediat Shqipetare :: Revista Shqipetare :: Revista One-Vip-
Kėrce tek: