ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Harry Potter i vertete

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Harry Potter i vertete   Fri Sep 05, 2008 1:01 am


Harry
Potter ekziston me te vertete.Ai jeton ne Florida,eshte 78 vjec dhe
eshte i martuar.Ai nuk eshte ne dijeni te 7 librave dhe 5 filmave qe
kan dal ne treg rreth historive te magjistarit Harry Potterit.


"Femijet duan te dine nqs se un jam Harry Potteri i vertete"-eshte
shprehur ai ne nje media lokale,-dhe i pergjigjem gjithmone se un jam
Harry Potter i vertete prej 80 vitesh...

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
 
Harry Potter i vertete
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Mediat :: Mediat Shqipetare :: Revista Shqipetare :: Revista One-Vip-
Kėrce tek: