ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Disa kuriozitet nga Zajmina (Humosristike)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Disa kuriozitet nga Zajmina (Humosristike)   Fri Sep 05, 2008 1:05 am
Mamaja gjithnjė I ka thėnė …..ec me kėmbė nė tokė.
Shenja e veēantė qė ka….
Njė shenjė gozhde tek njėra kėmbė, njė shenjė tek kėmba tjetėr qė e ka
pasi shkeli njė iriq, njė shenjė nė formė L-je tek koka nga njė tullė.
Tė dashurit pėrpiqeshin tė ndryshonin tek ajo….xhelozinė.
Ndihet mė seksi kur…. Ėshtė nė qendėr tė vėmendjes.
Kėnga qė kėndon gjithnjė kur ėshtė nė dush ….. “Vetėm ty tė kam, vetėm ty tė dua….” E Altin Shirės.
I dashuri me pėrkėdheli e thėrret….. “Tuku im!”
Cdo vajzė duhet tė …. Dijė tė jetė femėr dhe tė dijė sit ė sillet me tė tjerėt.
Cdo mashkull duhet tė …. Bėjė njė femėr tė ndihet mirė.
Do tė martohem kur…. Tė ndihem e realizuar dhe ta ndjej tė nevojshme martesėn.
Nata perfekte me tė dashurin tim ėshtė….. natėn, nė njė shtėpizė nė mal. Oxhaku I ndezur…Ehhhh lėre mos e pyet mė!
Ėshtė qė shoh mė shpesh ėshtė….sikur ndahem nga I dashuri im!
Shprehja qė pėrdor mė shpesh ėshtė ….”hajt mė”
Sa zgjohem nė mėngjes mendoj….kush shkon nė shkollė!
Natėn, sapo vė kokėn nė jastėk mendoj….cfarė do vesh nesėr?!
Sms mė i bukur qė mė ka ardhur nė cellular ėshtė….”Tė kam jete"

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
 
Disa kuriozitet nga Zajmina (Humosristike)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» DISA ASPEKTE TĖ EPIKĖS HISTORIKE NĖ KĖNGĖT POPULLORE SHQIPTARE
» Disa nga shenjat dalluese ose normat e zhvillimit te komunikimit te nje femije normal nga mosha 0-5 vjec.
» Vera Kurti:Dhimbjet e mesit dhe disa keshilla per ti lehtesuar ato..!
» Anton Nikė Berisha: Rreth disa shkarjeve tė dr. Shaban Sinanit pėr kėngėt tona kreshnike
» Vera Kurti: DISA STRATEGJI NE NDIHME TE NXENESVE ME ADHD....

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Mediat :: Mediat Shqipetare :: Revista Shqipetare :: Revista One-Vip-
Kėrce tek: