ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Loja qe zgjat vetem 20 sekonda !!!:D

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Loja qe zgjat vetem 20 sekonda !!!:D   Sun Sep 07, 2008 12:34 am

Kjo loje do ju befasoje. Zgjat vetem 20 sekonda. Ajo qe duhet te beni eshte te ndiqni nje nga nje hapat e meposhtme. Mos lexoni fundin pa kryer me pare te gjitha veprimet!!!!

Nis!
1. Vendos numrin e neteve ne jave qe mendon per dashurine tende, njeriun e zemres.

2. Shumezohe ke te numur me 50.

3. Rezultatit, shtoi 44.

4. Me pas, shumezo me 200.

5. Ne qofte se sivjet ke festuar ditelindjen, shtoi 107. Ne qofte se nuk e ke festuar akoma, shto 106.

6. Hapi i fundit: Rezultatit qe ke arritur, zbriti vendin tend te lindjes (per shembull, zbrit 1954,1987,etj.).

Kur te kesh mbaruar duhet te marresh si rezultat nje numur me 5 shifra.

Atehere:

Shifra e pare nga 5 shifrat tregon se sa net ne jave mendon per njeriun e zemres., apo jo?

Nuk eshte e gjitha ketu.

Dy shifrat e fundit korrespondojne me moshen tende.

Po me e bukura eshte:

Shifra e dyte dhe e trete tregojne…. POZICIONIN TEND TE PREFERUAR!
TURP TE KESH !!!!!!Very Happy:D:Very Happy:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Loja qe zgjat vetem 20 sekonda !!!:D   Thu Oct 02, 2008 8:27 pm

(7*50+44)*200+107-1991=76916 haha po sjam 16 vjec se jam 17 Llapa Llapa

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Loja qe zgjat vetem 20 sekonda !!!:D   Thu Oct 02, 2008 11:37 pm

ahhaha i ke ber gabim haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Loja qe zgjat vetem 20 sekonda !!!:D   Thu Oct 02, 2008 11:38 pm

i ka bere makina llogaritese gabim haha lol!

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Loja qe zgjat vetem 20 sekonda !!!:D   Thu Oct 02, 2008 11:46 pm

ahhahahaha provoje edhe niher Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Loja qe zgjat vetem 20 sekonda !!!:D   Thu Oct 02, 2008 11:49 pm

Davidon shkruajti:
ahhahahaha provoje edhe niher Very Happy

jo provoje ti Very Happy

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Loja qe zgjat vetem 20 sekonda !!!:D   Thu Oct 02, 2008 11:57 pm

skam koh un heheh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Loja qe zgjat vetem 20 sekonda !!!:D   Mon Oct 13, 2008 10:53 pm

bimbi bimbi pedalare

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Loja qe zgjat vetem 20 sekonda !!!:D   Mon Oct 13, 2008 11:35 pm

he provoje heheh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulio
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 357
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Loja qe zgjat vetem 20 sekonda !!!:D   Mon Oct 13, 2008 11:36 pm

hajt se e provoj une kur ta provojne davidon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Loja qe zgjat vetem 20 sekonda !!!:D   Mon Oct 13, 2008 11:38 pm

ahah provoje mo ti i pari edhe pastaj un hehe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Loja qe zgjat vetem 20 sekonda !!!:D   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Loja qe zgjat vetem 20 sekonda !!!:D
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pėrsiatje shkrimesh nga Sylejman Aliu:-Ibrahim Rugova: Jeta dhe veprimtaria letrare e politike
» FITIM GASHI-Loja me UĒK-nė dhe vlerat e saj nė fshatin Llapushnik
» Dilaver Goxhaj:NATO-ja e vetme nuk mund ta clironte Kosoven! A. Kurti Opozitari I vetem ne Kosove,Interviste,nga Raimonda Moisiu

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Lojra Argetuese-
Kėrce tek: