ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Samsung U4 MP3 player

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Xhulio
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 357
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Samsung U4 MP3 player   Sun Aug 10, 2008 1:00 pmKompania Samsung ka prezantuar MP3 playerin e saj mė tė ri U4. Ka OLED LCD ekran dhe pėrdor engine tė altoparlantėve DNSe 2.0 nga Samsung. Ky ėshtė edhe pasardhėsi i modelit U3 qė posedon lidhje direkte me USB me PC. Do tė ketė kapacitet prej 1 GB dhe 2 GB dhe pėrkrahė formatet MP3, WMA dhe OGG. Pėr fillim do tė kenė ngjyrė tė zezė dhe tė bardhė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Samsung U4 MP3 player
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Informatika, Shkarkime :: Info, Tutoriale, Mesime-
Kėrce tek: