ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fjalet e ngaterruara

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Xhulio
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 357
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Fjalet e ngaterruara   Tue Oct 28, 2008 12:31 am

Ngaterruara hihihhiih e gjetaaaaaaaaaa.......

sicGphar Eshte i madh ai qe e gjen..... dioni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 25
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Fjalet e ngaterruara   Wed Oct 29, 2008 12:02 am

Shocked Shocked fjalet duhen ne shqip dhe jo ne dialekt... mire??? dunno

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
 
Fjalet e ngaterruara
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Xhorxh Gordon Bajroni, Poeti qė u kėndoi shqiptarėve dhe Shqipėrisė
» Agron Duro: Fjalėt e huaja dhe gjuha shqipe
» Gjeneralėt, Beqir Balluku, Petrit Dume dhe Hito Ēako, tė cilėt u ekzekutuan mė 5 nėntor tė vitit 1975

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Lojra Argetuese-
Kėrce tek: