ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Edhe njė celular me 8 megapikselė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Xhulio
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 357
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Edhe njė celular me 8 megapikselė   Sun Aug 10, 2008 1:01 pm

Modeli i ardhshėm i markės Samsung ka aq shumė mundėsi sa qė ėshtė vėrtetė vėshtirė tė gjesh diēka qė i mungon, ndėrsa nė mesin e tyre arrin edhe kamera me njė rezolucion 8 megapikselė.Edhe pse sipas dizajnit nuk ėshtė diēka revolucionar, fjala ėshtė pėr njė model tė rrėshqitshėm standard. Modeli i8510 mund tė pėrballet me cilėndo konkurrencė, kur ėshtė fjala pėr mundėsitė dhe opsionet.Aty keni HSDPA, GPS, WiFi, FM radio, madje edhe 16 GB hapėsirė pėr mbushje, qė mund tė shtohet edhe mė tej me anė mikro kartelave.

Mbi tė gjitha fjala ėshtė pėr njė celular pėr ata tė cilėt duhet tė kenė gjithēka. Pėr momentin mungon ēmimi dhe data e saktė e paraqitjes nė treg.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Edhe njė celular me 8 megapikselė
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Asllan Dibrani: Gjergj Kastriot Skėnderbeu edhe pėr se vdekuri po i tremb armiqtė!
» Shkrime nga Xun Ēetta:Ndodhi edhe kjo
» Teuta ishte mbretėreshė ilire, ajo mėkėmbėsoi tė shoqin, Agronin, nė vitin 231 p.e.s.(A i ngjan edhe Presidentja e re e Kosovės Mbretreshės sonė)
» Hoxha: Ne pranojmė edhe tė vritemi, por edhe tė vrasim. Ne jemi pro Xhihadit
» Krajka: Kėnga e Vaēe Zelės qė u kėndua vetėm njė herė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Informatika, Shkarkime :: Info, Tutoriale, Mesime-
Kėrce tek: