ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ndihma ndaj njerezve te serte

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Ndihma ndaj njerezve te serte   Mon Sep 08, 2008 2:05 am

Ne adrese tone na ka ardhur nje leter dhe i riu kerkon nje ndihme dhe nder te tjera thote keshtu ne letren e tij:-Si mund te i ndihmojm njeriut te cilit neper mend i sillen vetem mendime te liga,nje fjal te mir po ja thuash do ta mer krejt kontra edhe nese ja thuash me plot butesi dhe dashuri,e qka eshte me interesant se i bie nder mend gabimi dhe kerkon falje per sjelljet
qe i ka bere,por qka eshte edhe me interesant se ajo(pra eshte e gjinis femrore)prap i perserit gabimet e njejta ku si simtoma kemi nervozen e tepruar ,fjalor te pa kontrolluar,e nganjeher edhe levizje te pa kontrolluara.
Jepni dhe ju mendimin tuaj ne kete aspekt,ashtu si ju a merr mendja juve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
 
Ndihma ndaj njerezve te serte
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Xhesika Vula:Tradhtia e shqiprisė ndaj kosoves u vune ne sherbim te jugosllaveve
» AKTET GJENOCIDALE Prof.Dr.Sabile Ēekmezi-Basha:TĖ UDB-SĖ NDAJ TĖ BURGOSURVE POLITIKĖ Shqiptarė
» Vasil Premēi: Magjia e pjergullės sė rrushit...
» Epoka e Gjergj Kastriotit - Skėnderbeut
» Kadare: Pesė shekuj tė sundimit osman u flijua vetėm gjuha shqipe! 500 vjet ndėshkim ndaj Skėnderbeut, urrejtja vazhdon...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Tema Shoqerore (te ndryshme) :: Filozofia - Sociologjia - Psikologjia-
Kėrce tek: