ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si mendoni per lidhje ndermjet nje djali 20-vjecar dhe nje vajze 30-vjecare?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Si mendoni per lidhje ndermjet nje djali 20-vjecar dhe nje vajze 30-vjecare?   Wed Sep 10, 2008 12:44 am

Si mendoni per lidhje ndermjet nje djali 20-vjecar dhe nje vajze 30-vjecare? Ku eshte e mira dhe ku eshte e keqja ne kete histori?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
 
Si mendoni per lidhje ndermjet nje djali 20-vjecar dhe nje vajze 30-vjecare?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» RESHAT BADALLAJ:U VRA USHTARI I UĒK-ĖS DJALI I ZHURIT MEVLAN HOXHAJ

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Tema Shoqerore (te ndryshme) :: Dashuria-
Kėrce tek: