ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cila eshte enderra me e frikshme qe keni pare?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 24
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Cila eshte enderra me e frikshme qe keni pare?   Thu Sep 11, 2008 1:41 am

enderra me e frikshme qe kame pare:isha duke vrar nje ujke pastaj erdhen shume te tjer...ne momentin qe njeri prej tyre mu hoth ... u zgjova ... menjehe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LINA
Anėtarė i Zjarrte
Anėtarė i Zjarrte
avatar

Female
Numri i postimeve : 190
Age : 27
Registration date : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte enderra me e frikshme qe keni pare?   Fri Sep 12, 2008 12:38 am

ishim ter ato njerez..mbi nje mur te madh,te larte...po qeshnim,po benim shaka,rash nga muri! u zgjova nga gjumi... :affraid:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 26
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte enderra me e frikshme qe keni pare?   Thu Oct 02, 2008 10:02 pm

Me fundit e frikshme qe kam pare kto kohet e fundit dhe e shof prap eshte kjo:

Sikur jam ne ashensor dhe ashensori nganjehere shkon dhe majtas e djathtas dhe pastaj kur bie poshte sikur kputen litaret dhe une hap deren me force dhe dola krejt e gjakosur :affraid: :affraid: :affraid: :affraid: :no: mendushem

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cila eshte enderra me e frikshme qe keni pare?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cila eshte enderra me e frikshme qe keni pare?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Foto nga Floresita Bossi:PARAJA NUK ESHTE GJITHCKA,,,,POR CFARE ESHTE MIQTE E MI???
» Cila ishte ana e errėt e pilotit qė rrėzoi aeroplanin e Germanwings?
» Prend Qetta: Thirrja per mosbindje civile eshte Antikombetare per momentin Z. Akademik
» Gonxhe Bojaxhiu-Nėna Tereze:JETOJE JETEN...
» Ēka ėshtė Filozofia

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Tema Shoqerore (te ndryshme) :: Filozofia - Sociologjia - Psikologjia-
Kėrce tek: