ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si do silleni me vjehrren tuaj?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Si do silleni me vjehrren tuaj?   Thu Sep 11, 2008 1:43 am

Per shumicen e femrave gjeja e pare qe i shqeteson kur mendojne per martesen jane grindjet qe do kene me vjehrren ,problemet qe do ju sjelle ne marredhenie me burrin.
Si do silleni?
Po ju meshkujt c'pozicion do mbani ne kete rast?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LINA
Anėtarė i Zjarrte
Anėtarė i Zjarrte
avatar

Female
Numri i postimeve : 190
Age : 28
Registration date : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: Si do silleni me vjehrren tuaj?   Fri Sep 12, 2008 12:42 am

efi bat
hahhaaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Si do silleni me vjehrren tuaj?   Fri Sep 12, 2008 12:45 am

obobo kris druri te kjo hihihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Si do silleni me vjehrren tuaj?   Sat Sep 13, 2008 5:50 pm

une do e shifja kush ishte me e forte dhe do hudhja skedine haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Si do silleni me vjehrren tuaj?   Wed Oct 01, 2008 10:31 pm

LINA shkruajti:
efi bat
hahhaaha

haha haha po e meritoi ja jap me gjithe zemer biles Shocked :roll:

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Si do silleni me vjehrren tuaj?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si do silleni me vjehrren tuaj?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» PĖRSHĖNDETJE, URIME dhe SUKSESE nė JETĖN TUAJ tė LAVDISHME

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Tema Shoqerore (te ndryshme) :: Dashuria-
Kėrce tek: