ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lule, trendafila dhe ...?!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Lule, trendafila dhe ...?!   Thu Sep 11, 2008 1:48 am

Lule, trendafila dhe ...?!
Kush eshte lulja juaj e preferuar.....dhe pse.......
(mos u mendoni shume)......

Pershndetje te gjithve .........une do mundohem te sjell sa me shume lule..
po pres pergjigjet tuaja ,pse jo edhe ndonje kritik mbi temen.......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Lule, trendafila dhe ...?!   Sat Oct 04, 2008 11:31 pmMUA ME MJAFTON 1 SI KJO VETEM TE JETE ME GJITHE ZEMER.... :flower: :flower: ❤ ❤

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
 
Lule, trendafila dhe ...?!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Foto tė ndryshme dhe lule
» Kėze Kozeta Zylo: Dy motra shkodrane, dy lule tė bukura gjithė aromė tė Mėmėdheut tonė
» Lili Bimi: Poezi: Titull "Lule e vetmuar"
» Hithi dhe lule hithi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Tema Shoqerore (te ndryshme) :: Dashuria-
Kėrce tek: