ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 A mund ta quani dashuri kur......?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: A mund ta quani dashuri kur......?   Thu Sep 11, 2008 1:50 am

Ju keni dalur me te dashurin ose me te dashuren dhe jeni duke luajtur bilardo ne nje lokal per te rite. Ju gjithmone i thoni njeri tjetrit qe jeni te dashuruar marrezisht. Gjate kesaj mbremje te kendshme, per nje shkak te cuditshem ti nuk po mendon per ate cunin ose gocen qe keni dale por per nje tjeter qe e pelqen shume. A mund ta quani kete dashuri? A mund te thoni qe jeni me te vertete ne dashuri me ate person.

jepni mendimet tua...............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: A mund ta quani dashuri kur......?   Wed Oct 01, 2008 10:30 pm

Jo... me duket shume absurde kjo... po une smund te flas se ne "dashuri" kam bere shume gjera te ktij lloji...

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: A mund ta quani dashuri kur......?   Thu Oct 02, 2008 1:37 am

Motlushja_E_Dionit shkruajti:
po une smund te flas se ne "dashuri" kam bere shume gjera te ktij lloji...
scratch mendushem efi bat

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: A mund ta quani dashuri kur......?   Thu Oct 02, 2008 2:03 am

hmmmmmmmmm hahah master _D hahah pse me dru ore Very Happy:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: A mund ta quani dashuri kur......?   Thu Oct 02, 2008 4:35 pm

Master_D shkruajti:
Motlushja_E_Dionit shkruajti:
po une smund te flas se ne "dashuri" kam bere shume gjera te ktij lloji...
scratch mendushem efi bat
 me vjen keq shoke shoke Very Happy

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A mund ta quani dashuri kur......?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A mund ta quani dashuri kur......?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Lediana Kapaj: E si mund tė jetohet pa dashuri?!
» Haradinaj: Me Kosovėn po udhėheqin flliqanat, sllovenėt dashuri pėr Serbinė (Video)
» Shokėt e Atjon Zhitit nuk mund tė besojnė se ai nuk jeton mė (FOTO)
» Thaēi: Presidenti do tė zgjidhet nga PDK-ja
» Ramiz Dėrmaku: Pa dashuri dhe flijim jeta s'ka kuptim

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Tema Shoqerore (te ndryshme) :: Dashuria-
Kėrce tek: