ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ombrellė nė vend tė kufjeve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Xhulio
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 357
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Ombrellė nė vend tė kufjeve   Sun Aug 10, 2008 1:17 pmNėse nuk dėshironi tė shpenzoni kohėn kot derisa jeni duke ecur rrugės, dhe dėshironi tė bėni thirrje telefonike, dėrgoni SMS e njėkohėsisht tė jeni tė pajisur edhe me ombrellė – atėherė zgjidhja le pėr ju ėshtė Bluetooth Umbrella.
Bluetooth Umbrella ende ndodhet nė fazėn konceptuale, mirėpo torėt e saj kanė premtuar qė ajo sė shpejti do tė mund tė gjendet edhe nė prodhim, e mė pastaj edhe nė treg.

Nė dorėzėn e ombrellės gjendet njė altoparlant, tastiera kontrolluese, ndėrsa mund tė telefononi edhe nėse celularin e keni nė xhep ose ndonjė ēantė.

Dorėza shėrben edhe si radio, nėse rastėsisht keni dėshirė tė dėgjoni muzikės, apo edhe tė vallėzoni nė shi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ombrellė nė vend tė kufjeve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kosova, vend i vogėl me resurse tė mėdha
» Shazim Mehmeti: NJĖ COPĖ STOF PĖR PANTALLONA (pėr Prishtinėn, nė vend tė njė balade)- tregim
» Nė vend tė reagimit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Informatika, Shkarkime :: Info, Tutoriale, Mesime-
Kėrce tek: