ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 LED projektor 100 gramėsh nga Toshiba

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: LED projektor 100 gramėsh nga Toshiba   Mon Sep 15, 2008 10:26 pm

LED projektor 100 gramėsh nga Toshiba


Projektori LED
i madhėsisė sė njė celulari mė nuk ėshtė njė gjė shumė e rrallė, mirėpo
Toshiba e ka bėrė njė hap mė tutje duke zvogėluar masėn e projektorit
tė saj i cili sė bashku me bateritė peshon gjithsej 100 gramė.


treg ekzistojnė projektorė tė ndryshėm miniatural e madje edhe celularė
me projektorė tė integruar, megjithatė tė gjithė ata dallojnė nga ai i
Toshibas sipas masės sė tyre.

Dimensionet e projektorit tė vogėl nga Toshiba janė gjithsejtė 45 x 17 x 100
milimetra dhe fillimisht ai u dedikohet shfrytėzuesve tė cilėt
komunikimin mobil dėshirojnė ta ngritin nė njė nivel tė ri, me
fotografi kualitative LED.

Me kėsi lloj projektorėsh tė vegjėl shfrytėzuesve do tu mjaftojė njė telefon celular me mbėshtetje pėr PowerPoint.
Projektorėt e lidhur nė kompjuterė sipas tė gjitha gjasave po bėhen
pjesė e sė kaluarės sonė. Edhe modeli i Toshibas ff1 ėshtė paraqitur si
ide nė vitin 2006, por puna e tij ėshtė prezantuar nė panairin e
sivjetmė tė IFA-s nė Berlin.

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
 
LED projektor 100 gramėsh nga Toshiba
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Mediat :: Lajme te Ndryshme :: News (Te rejat me te fundtit)-
Kėrce tek: