ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mi i pazakonshėm nga Microsoft

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Mi i pazakonshėm nga Microsoft   Mon Sep 15, 2008 10:28 pm

Mi i pazakonshėm nga Microsoft

Microsoft
ka paraqitur njė mi kompjuteri nė formė harku me emrin Arc Mouse. Nuk
duket fort keq, edhe pse nuk jemi tė sigurt se sjell me vete ndonjė
pėrparėsi ndaj formės klasike tė miut.
Dimensionet e miut janė
58.8 mm x 112.78 mm, derisa ai mund tė paketohet, qė e bėn shumė tė
lehtė pėr tu bartur nėse e pėrdorni laptop. Pos kėsaj pėrparėsi tjetėr
ėshtė se miu ėshtė wireless (pa tela), derisa pranuesi USB wireless
ėshtė aq i vogėl sa qė mezi vėrehet.

Arc
Mouse vjen nė ngjyrė tė zezė dhe tė kuqe, pėrderisa ai do tė gjendet nė
shitje nė fund tė muajit shtator me ēmim prej 59.95 dollarė.

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
 
Mi i pazakonshėm nga Microsoft
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Mediat :: Lajme te Ndryshme :: News (Te rejat me te fundtit)-
Kėrce tek: