ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sony Ericsson i lidhur me YouTube

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Sony Ericsson i lidhur me YouTube   Mon Sep 15, 2008 10:29 pm

Sony Ericsson i lidhur me YouTube
Sony Ericsson ka konfirmuar ekzistimin e celularit G705
me performansa tė shkėlqyera i cili ofron integrimin me shėrbimin e
videove online – YouTube.
Modeli rrėshqitės G705 ėshtė celular i
pastėr 3G me performansa tė larta. Karakteristika e tij qė dallohet mė
sė shumti ėshtė ekrani me diagonale prej 2.4 inēėsh dhe rezolucion 240
x 320 piksela. Pėr shfletim mė tė rehatshėm tė internetit prodhuesi nė
telefon ka integruar shfletuesin e plotė HTML dhe programin pėr leximin
e materialeve nėpėrmes furnizuesit RSS.

Lidhja nė internet ėshtė e mundur, pėrveē nėpėrmes lidhjes mobile, po
ashtu edhe falė ndihmės sė adapterit WiFi tė cilin e posedon ky
celular, derisa ėshtė gjetur vend edhe pėr receptorin GPS i lidhur me
Google Maps.

Memoria e integruar nė vet telefonin ka kapacitet prej njė gigabajt, qė
do tė duhej tė ishte e mjaftueshme pėr ruajtjen e fotografive dhe video
materialeve tė incizuara me kamerėn e integruar me rezolucion prej 3.2
megapikselash.

Sony Ericsson ka realizuar partneritet me Google, prandaj video
incizimet e bėra me kėtė telefon mund tė vendosen drejtpėrdrejt nė
YouTube. Ende nuk ka tė dhėna pėr ēmimin e rekomanduar tė shitjes sė
kėsaj pajisje, derisa shitja e saj duket se do tė fillojė nė tremujorin
e parė tė vitit tė ardhshėm.

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
 
Sony Ericsson i lidhur me YouTube
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Komenti i Adem Berishes nė Youtube te kėnga pėr Diellzen dhe Ninelin
» Detaje tė reja lidhur me vrasjet politike nė Kosovė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Mediat :: Lajme te Ndryshme :: News (Te rejat me te fundtit)-
Kėrce tek: