ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Modeli i ardhshėm i markės Samsung

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Modeli i ardhshėm i markės Samsung   Mon Sep 15, 2008 10:46 pm

Modeli i ardhshėm i markės Samsung
ka aq shumė mundėsi sa qė ėshtė vėrtetė vėshtirė tė gjesh diēka qė i mungon,
ndėrsa nė mesin e tyre arrin edhe kamera me njė rezolucion 8
megapikselė.
Edhe pse
sipas dizajnit nuk ėshtė diēka revolucionar, fjala ėshtė pėr njė model tė
rrėshqitshėm standard. Modeli i8510 mund tė pėrballet me cilėndo konkurrencė,
kur ėshtė fjala pėr mundėsitė dhe opsionet.

Aty keni HSDPA, GPS, WiFi, FM radio, madje edhe 16 GB
hapėsirė pėr mbushje, qė mund tė shtohet edhe mė tej me anė mikro
kartelave.

Mbi tė gjitha fjala ėshtė pėr njė celular pėr ata tė cilėt
duhet tė kenė gjithēka. Pėr momentin mungon ēmimi dhe data e saktė e paraqitjes
nė treg.

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
 
Modeli i ardhshėm i markės Samsung
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Halit Bogaj: ''Xhemail Abria- pleqnar i Kosovės''
» Si Dr.Mark Mirashi e solli nė jetė pacientin e vdekur
» Namik Selmani:Ardhsh i mbarė, nėntor!
» Drita Krasniqi:Mark o vlla stė harron motra
» Mark Preēi: Nė kėrkim tė shtėpisė sė Gjergj Fishtės

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Mediat :: Lajme te Ndryshme :: News (Te rejat me te fundtit)-
Kėrce tek: