ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Yahoo e di saktėsisht se ku gjendeni

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Yahoo e di saktėsisht se ku gjendeni   Mon Sep 15, 2008 10:47 pm

Yahoo e di saktėsisht se ku gjendeniGjiganti i internetit Yahoo mė nė fund ka lėshuar
pėr pėrdorim shėrbimin i cili deri mė sot ka qenė nė fazėn testuese. Fire Eagle
qė tani mund ta pėrdoret nga tė gjithė ata tė cilėt duan qė nėpėrmes internetit
tė zbulojnė saktėsisht nė cilėn pjesė tė globit tokėsor gjenden.
Mė thjesht,
Fire Eagle ėshtė shėrbim i cili ruan tė dhėnat personale dhe lokacionin e
secilit pėrdorues i cili dėshiron qė pjesės tjetėr tė botės t’i ndajė kėtė lloj
informate. Nėse posedoni ndonjė pajisje me lidhje nė internet, mund tė futni
lokacionin tuaj aktual dhe nė kėtė mėnyrė, tė gjithė pėrdoruesit tjerė, pajisjet
apo aplikacionet pėrkatėse do tė mund tė marrin ato informata.

Fire Eagle
dallon nga shėrbimet tjera pėr atė qė pėrcakton gjeolokacionin e pėrdoruesve,
derisa shėrbimi mund tė pėrdoret brenda disa shėrbimeve tjera ekzistuese tė
internetit si Pownce apo blog platformės Movable Type.

Shėrbimin e ri tė
gjigantit tė internetit Yahoo mund ta pėrdorin tė gjithė shfrytėzuesit e cilitdo
shėrbimi tjetėr tė kėsaj kompanie dhe ata tė cilėt dėshirojnė tė regjistrohen.
Shėrbimi Fire Eagle ėshtė tėrėsisht pa pagesė.

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
 
Yahoo e di saktėsisht se ku gjendeni
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ora e dashurisė
» Ēka ėshtė dashuria?
» Qerim Pllana:Njė vepėr e cila pėrjetėsishtė jeton pėrjetėsinė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Mediat :: Lajme te Ndryshme :: News (Te rejat me te fundtit)-
Kėrce tek: