ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Emėr i ri pėr ēipe tė reja

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Emėr i ri pėr ēipe tė reja   Mon Sep 15, 2008 10:48 pm

Emėr i ri pėr ēipe tė
rejaProduktet e para nga linja e procesorėve do tė
bartin shenjėn dalluese Intel Core i7, ku i7 ėshtė i pari nė listėn e
identifikuesve i cili do tė dallojė produktet tė cilat sė shpejti do tė gjenden
nė treg.

Kėta procesorė me katėr bėrthama do tė futen nė prodhim nė fund
tė kėtij viti, derisa do t’i dallojė teknologjia e Intelit hyperthreading falė
sė cilės paralelisht do tė mund tė kryen deri nė tetė detyra.

Pjesėtari i
parė i familjes Core do t’i dedikohet desktopėve shumė tė sofistikuar.

Ky
emėr veēmė i njohur Intel Core procesor, do tė duhej,
sipas zėvendėskryetarit tė Intelit, Sean Maloney tė sigurojė resurse mė tė mėdha
tė marketingut dhe do tė jetė brendi kyē i procesorėve tė Intelit.

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
 
Emėr i ri pėr ēipe tė reja
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Heqaje tė vjetra e tė reja
» Detaje tė reja lidhur me vrasjet politike nė Kosovė
» Itali, procedurat e reja pėr bashkimin familjar

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Mediat :: Lajme te Ndryshme :: News (Te rejat me te fundtit)-
Kėrce tek: