ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 USB hub pa tela qė heq qafe kabllot

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: USB hub pa tela qė heq qafe kabllot   Mon Sep 15, 2008 10:53 pm

USB hub pa tela qė heq qafe kabllotShumė kohė kemi pritur pėr pajisjet e para tė cilat
mbėshtesin standardin USB pa tela dhe tani mė nė fund mund tė kėnaqemi me tė
mirat tė cilat na vinė me to. Kompania Kensington ka paraqitur Wireless USB
Docking Station, njė pajisje e cila na mundėson qė pa tela tė lidhemi me pesė
pajisje tjera USB.
Nė praktikė kjo funksionon shumė thjeshtė: nė Kensington
Wireless USB dock kyēni deri nė pesė pajisje USB, dhe kur tė kyēni ndonjė
pajisje – transmetuesi, sa pėr ilustrim, i cili mbėshtet standardin Wireless
USB, ajo do tė lidhet automatikisht me to.

Pra, nuk ka mė lidhje tė
skanerėve, printerėve dhe harduerėve tjerė sa herė qė nė shtėpi apo nė punė tė
bartni ndonjė laptop. Kensington Wireless USB Docking Station do tė funksionojė
nė largėsi deri rreth pesė metra, derisa tani pėr tani mbėshtet sistemet
operative Windows XP e Vista.

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
 
USB hub pa tela qė heq qafe kabllot
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Mediat :: Lajme te Ndryshme :: News (Te rejat me te fundtit)-
Kėrce tek: