ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Edhe njė transformim i Nokias 8800

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 27
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Edhe njė transformim i Nokias 8800   Mon Sep 15, 2008 10:53 pm

Edhe njė transformim i Nokias 8800

Edhe pse Nokia 8800 gjithmonė ka qenė model i dedikuar
pėr ata me xhepa tė thellė dhe pa mbulesė tė duhur nė funksionet e tij, nė fakt
ėshtė mirė tė shohėsh qė njė model i celularit mund tė qėndroj aq gjatė nė
treg.
Nė fakt, Nokia 8800 ka pėrjetuar disa transformime, e mė i fundit
emėrohet Carbon Arte. Mundėsitė e kėsaj pajisje nuk janė aspak tė vogla:
komunikim 3G, kamerė me rezolucion prej 3.2 megapikselash, katėr GB tė memories
pėr ruajtjen e tė dhėnave dhe ekran OLED tė rezistueshėm ndaj gėrvishtjeve tė
gishtaveNatyrisht, ajo qė kėtė model e bėn tė veēantė ėshtė
shtėpiza e cila ėshtė e punuar nga titani, ēeliku qė nuk ndryshket dhe fijet
karbonike, dhe pikėrisht kėto e rrisin ēmimin nė 1.100 euro, sa edhe do tė
kushtojė Nokia 8800 Carbon Arte kur tė paraqitet nėpėr dyqane pėr disa muaj.

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
 
Edhe njė transformim i Nokias 8800
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Asllan Dibrani: Gjergj Kastriot Skėnderbeu edhe pėr se vdekuri po i tremb armiqtė!
» Shkrime nga Xun Ēetta:Ndodhi edhe kjo
» Teuta ishte mbretėreshė ilire, ajo mėkėmbėsoi tė shoqin, Agronin, nė vitin 231 p.e.s.(A i ngjan edhe Presidentja e re e Kosovės Mbretreshės sonė)
» Hoxha: Ne pranojmė edhe tė vritemi, por edhe tė vrasim. Ne jemi pro Xhihadit
» Krajka: Kėnga e Vaēe Zelės qė u kėndua vetėm njė herė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Mediat :: Lajme te Ndryshme :: News (Te rejat me te fundtit)-
Kėrce tek: