ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Tastierė dhe mi superiorė nga Logitech

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Tastierė dhe mi superiorė nga Logitech   Mon Sep 15, 2008 10:55 pm

Tastierė dhe mi superiorė nga Logitech


Nėse e keni ndėrmend tė ndėrroni tastierėn dhe miun
e vjetėr, Logitech sėrish ofron mundėsinė qė kėtė ta bėni mė njė veprim – me
kombinimin e tastierės ergonomike dhe miut Cordless Desktop Wave Pro.
Me
blerjen e kėtij kombinimi do tė merrni majėn e ofertės sė Logitech: miun laserik
MX1100 dhe tastierėn ergonomike nė formė tė valėve tė quajtur Wave, pėr tė cilėn
nė Logitech pohojnė qė ėshtė mė e shėndetshme sesa tastierat ‘standarde’ dhe
ofron komoditet mė tė madh tė shkrimit.

Sa i pėrket miut, MX1100 ka disa
karakteristika interesante. Nė tė gjendet qasja USB e cila mundėson mbushjen e
plotė tė miut gjatė kohės sė punės, prandaj nuk keni nevojė tė ndėrprisni punėn
qė ta mbushni sėrish. Lidhjen USB mund ta kyēni edhe nė adapterin AC, i cili
vjen si shtojcė, si dhe ta mbushni miun duke e futur nė prizėn e murit.
Gjithashtu, MX1100 pėrfshin edhe tetė taste programuese, si dhe Logitech
MicroGear™ Precision scroll me dy forma tė rrėshqitjes – ultra tė shpejtė dhe
preciz. Forma ultra e shpejtė mundėson qė me njė veprim tė gishtit tė fluturoni
nėpėr dokumente tė gjata apo faqe tė internetit.Logitech Cordless Desktop Wave Pro, kombinimi i
tastierės dhe miut, do tė del nė shitje nė mbarė botėn nė fillim tė muajit
shtator me ēmim tė shitjes me pakicė prej 119.99 eurosh. Logitech MX1100 miu
laserik pa tela do tė mund tė blihet edhe ndaras, dhe atė nga mesi i muajit
shtator, me ēmim tė shitjes me pakicė prej 69.99 eurosh.

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
 
Tastierė dhe mi superiorė nga Logitech
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Mediat :: Lajme te Ndryshme :: News (Te rejat me te fundtit)-
Kėrce tek: