ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Tė martėn nė Berlin ka filluar konferenca e Hewlett Packardit...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Tė martėn nė Berlin ka filluar konferenca e Hewlett Packardit...   Mon Sep 15, 2008 11:03 pm
martėn nė Berlin ka filluar konferenca e Hewlett Packardit, ‘Connecting
Your World’, nė tė cilėn kompania paraqet produktet pėr shfrytėzuesit
nga regjioni EMEA (Evropė, Lindje e Mesme dhe Afrikė). Nė mesin e
serisė sė produkteve tė HP-sė theksohet desktopi tė-gjitha-nė-njė
(All-in-One) i ndjeshėm nė prekje.


HP TouchSmart
All-in-One nė fakt ėshtė i madh, me ekran 22-inēėsh nė tė cilin ėshtė
vendosur kompjuteri komplet, derisa nė aplikacionet multimediale qasja
ėshtė e ngjashme me aplikacionet e celularit iPhone.

Kėshtu, me
prekjen me gisht, mund tė udhėhiqni me fotografi, muzikė, video
materiale, internetin, televizionin, etj. Pajisja pėrmban procesor
IntelCore 2 Duo, derisa ka tė integruar DVD burner, WLAN si dhe
teknologjinė Ambient Light e cila i mundėson kompjuterit tė ndriēojė nė
terr.

Nė treg (jo nė tonin) arrin nė muajin gusht tė kėtij viti, derisa ēmimi i rekomanduar ėshtė 1.399 euro.

Pos
TouchSmart, HP ka paraqitur njėmbėdhjetė laptopė dhe ekranin LP2480xz,
qė u dedikohet personave tė cilėt merren me grafikė, i cili shfaqė mbi
njė miliard ngjyra, derisa HP kėtė pajisje e ka zhvilluar nė
bashkėpunim me studion filmike DreamWorks.

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
 
Tė martėn nė Berlin ka filluar konferenca e Hewlett Packardit...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Lajme mbi rezultatet e zgjedhjeve:Edhe PD-ja edhe PS-ja kane filluar te festojne fitoren!
» E tmerrshme: 36 vjeēari martohet me tė miturėn 6 vjeēe

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Mediat :: Lajme te Ndryshme :: News (Te rejat me te fundtit)-
Kėrce tek: