ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Motorola e Kodak kanė paralajmėruar bashkėpunimin nė pėrpunimin e telefonave...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Motorola e Kodak kanė paralajmėruar bashkėpunimin nė pėrpunimin e telefonave...   Mon Sep 15, 2008 11:06 pmMotorola
e Kodak kanė paralajmėruar bashkėpunimin nė pėrpunimin e telefonave
celularė, derisa rezultati i parė i bashkėpunimit do tė jetė modeli
Motozine ZN5.


Nė lidhje me serinė e celularėve tė
Motorolas me emrin Motozine ėshtė duke u folur qysh prej vitit tė
kaluar, por prodhuesi i madh kurrsesi t’i materializoj kėto biseda. Ky
ėshtė zėri i parė zyrtar mbi telefonat celularė Motozine, e i pari prej
tyre ėshtė emėruar ZN5. Celulari i formės klasike si karakteristikė
kryesore do tė ketė njė fotoaparat tė mirė, derisa garanci pėr
kualitetin e tij ėshtė Kodak si prodhues i ēipave CCD.

Fotoaparati
digjital i paralajmėruar pėr ZN5 do tė ketė rezolucion prej pesė
megapikselėsh, blic ksenon, auto-fokus dhe mundėsi tė kombinimit tė mė
shumė fotografive nė njė. Kodak e Motorola theksojnė edhe kohėn shumė
tė shkurtėr tė nevojitur qė fotoaparati tė jetė i gatshėm pėr
fotografinė e radhės. Celulari do tė duhej tė jetė kompatibil edhe me
hapėsirėn e uebit Kodak Gallery, njė vend i qasjes me tė cilin do tė
lehtėsohet integrimi i adapterėve pėr WiFi. Motorola ZN5 do tė jetė
telefon 2.5 G, prandaj tė dhėnat do t’i bart me protokollin EDGE pėr tė
cilin WiFi ėshtė edhe mė se i nevojshėm.

Motorola
pėr kėtė model ka paralajmėruar edhe integrimin e teknologjisė
ModeShift e cila nėnkupton pėrshtatjen e tastierės me ndryshimin e
shenjave ndriēuese afėr tasteve. ModeShift premierėn e tij e ka
pėrjetuar nė modelin E8 ROKR.

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
 
Motorola e Kodak kanė paralajmėruar bashkėpunimin nė pėrpunimin e telefonave...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Spiunėt dhe bashkėpunėtorėt e diktaturės, mos lejohen as nė media
» Prishtinė: Vritet Diana Kastrati nga ish-bashkėshorti
» Fiqri Shahinllari:Thanas Floqi-Bashkėpuntor i Qemalit,jurist, mėses...
» Pango: Skandali seksual, skemė e Top Channel nė bashkėpunim me opozitėn
» Flet Hasan Zeneli, bashkėluftuar i Zahir Pajazitit (5)[/

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Mediat :: Lajme te Ndryshme :: News (Te rejat me te fundtit)-
Kėrce tek: