ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Para disa vitesh Apple ka qenė para falimentimit, mirėpo sot kompjuterėt e...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Para disa vitesh Apple ka qenė para falimentimit, mirėpo sot kompjuterėt e...   Mon Sep 15, 2008 11:07 pm
Para
disa vitesh Apple ka qenė para falimentimit, mirėpo sot kompjuterėt e
saj janė duke marrė ēdo ditė e mė shumė pjesė tė tregut. Si rrjedhojė e
kėsaj, kompania Logitech ka paraqitur kamerėn e saj tė uebit e cila
ėshtė dedikuar pėr pėrdorim nga kompjuterėt Mac.


Logitech
QuickCam Pro Vision pėr Mac mund t’i falėnderohet auto-fokusit dhe
optikės sė kompanisė me renome Carl Zeiss, si dhe kompatibilitetit me
aplikacionet iChat e Skype.

Falė auto-fokusit, fotografia do tė
jetė e pastėr edhe nė largėsi prej vetėm dhjetė centimetrash, derisa
auto-fokusi do tė rregullojė ēiltėrsinė pėr mė pak se tre sekonda.

Sensori
i integruar ka dy megapikselė, e teknologjia RightLight 2 kamerės i
mundėson pėrshtatje automatike nė situatat ku ka dritė tė pamjaftueshme
apo tė dobėt.

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
 
Para disa vitesh Apple ka qenė para falimentimit, mirėpo sot kompjuterėt e...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Me para tė shtetit shėtitje nė Paris (Foto)
» Sipas serbėve, Flamuri ynė para Skenderbeut, paska pasur mbi shqiponjė njė kryq
» POLICI MUHAMET MITAT LATIFI ME DETYRĖ NĖ GJILAN PARA LUFTE DHE MBAS LUFTE, KERCNON ME POROSI
» Kronologjia e ngjarjeve qė nga vitet 600 para Krishtit deri mė sot
» Mentor Thaqi:P-PS (Para-PostSkriptum): Kur tė ndiqet miza nė primje, cili i arritjes nuk ėshtė fort i lavdueshėm!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Mediat :: Lajme te Ndryshme :: News (Te rejat me te fundtit)-
Kėrce tek: