ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ekziston njė rrymė e ekspertėve dhe analistėve tė cilėt pohojnė se Google sipas...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Ekziston njė rrymė e ekspertėve dhe analistėve tė cilėt pohojnė se Google sipas...   Mon Sep 15, 2008 11:08 pm
Ekziston
njė rrymė e ekspertėve dhe analistėve tė cilėt pohojnė se Google sipas
shumė gjėrave ėshtė Microsofti i ri dhe se pikėrisht kjo kompani do tė
dominojė botėn e teknologjive informative gjatė dhjetė viteve tė
ardhshme, ashtu siē ka bėrė Microsoft gjatė viteve tė 90-ta.


Tani ka ardhur edhe njė vėrtetim i kėsaj teze – Google ėshtė shpallur si kompania mė e adhuruar amerikane.

Tregimet
pėr kushtet e punės nė Googleplex veēmė janė legjendare – mini-pishina
pėr not me shpėtimtarė nė kujdestari tė pėrhershme, ushqim i shėndoshė
pa pagesė, hapėsira tė pajisura nė mėnyrė luksoze pėr relaksim dhe
zbavitje si dhe liri e madhe pėr rregullimin e vendit tė punės sipas
dėshirės sė tė punėsuarve – krejt kėto bėjnė qė Google tė jetė njė nga
kompanitė nė tė cilat secili ekspert i IT-sė tė ketė dėshirė tė punojė.


Kjo tanimė ėshtė konfirmuar edhe me raportin vjeēar tė shtėpisė
analitike Harris Interactive, sipas tė cilit Google ėshtė kompania me
reputacionin mė tė mirė nė SHBA. Nga vendi i parė e ka larguar
Microsoftin, i cili me vite tė tėra ka kryesuar listėn, e tani ka rėnė
nė vendin e dhjetė tė saj.

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
 
Ekziston njė rrymė e ekspertėve dhe analistėve tė cilėt pohojnė se Google sipas...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Nuk kemi besuar se ekziston njė organizim kaq i mirė i FFSHGJ-sė dhe i klubeve shqiptare nė Gjermani
» Ora e dashurisė
» "Tė vrarėt" sipas KiE-sė, jetojnė tė gjallė nė Pejė
» Ēdo gjė qė ka tė bėj me zgjedhjet lokale nė Kosovė
» Sipas serbėve, Flamuri ynė para Skenderbeut, paska pasur mbi shqiponjė njė kryq

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Mediat :: Lajme te Ndryshme :: News (Te rejat me te fundtit)-
Kėrce tek: