ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Seria e re e laptopėve tė Dell e emėruar Studio sipas kualitetit dhe...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Seria e re e laptopėve tė Dell e emėruar Studio sipas kualitetit dhe...   Mon Sep 15, 2008 11:09 pm
Seria
e re e laptopėve tė Dell e emėruar Studio sipas kualitetit dhe
mundėsive ėshtė diku nė mes tė modeleve mė tė dobėta nėn emėrtimin
Inspiron dhe serisė sė fuqishme XPS.


Kur merret
parasysh se bėhet fjalė pėr njė seri tė plotė tė laptopėve, specifikat
do tė dallojnė varėsisht nga modeli i pėrzgjedhur, por tė gjithė do tė
kanė procesor Intel Core 2 Duo, deri nė 4 GB RAM memorie, SATA HDD me
kapacitet deri nė 320 GB pėr ruajtje tė dhėnave si dhe grafikė tė
integruar tė Intel apo ndonjė kartelė tė ATI-sė tė klasės sė mesme tė
ulėt (3450 apo 3650).

Madhėsia e ekranit do tė jetė nga 15.4
deri nė 17 inē, derisa tėrė serinė do tė zbukurojė njė dizajn shumė
elegant dhe shtėpizat nė 11 ngjyra tė ndryshme.

Ēmimi nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės nis prej 799 dollarėsh pėr modelin mė tė dobėt tė kėsaj serie.

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
 
Seria e re e laptopėve tė Dell e emėruar Studio sipas kualitetit dhe...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Gazeta FAKTI: Diskriminim nė gjimnazin "Goce Dellēev" tė Kumanovės
» Ora e dashurisė
» "Tė vrarėt" sipas KiE-sė, jetojnė tė gjallė nė Pejė
» Ēdo gjė qė ka tė bėj me zgjedhjet lokale nė Kosovė
» Sipas serbėve, Flamuri ynė para Skenderbeut, paska pasur mbi shqiponjė njė kryq

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Mediat :: Lajme te Ndryshme :: News (Te rejat me te fundtit)-
Kėrce tek: