ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shefi i kompanisė gjigante amerikane Microsoft...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Shefi i kompanisė gjigante amerikane Microsoft...   Mon Sep 15, 2008 11:10 pm
Shefi
i kompanisė gjigante amerikane Microsoft, Bill Gates nuk do tė punojė
mė me orar tė plotė pėr kompaninė qė e themeloi dhe e drejton vetė pėr
33 vjet me radhė.


Ai do t'i kushtojė mė shumė kohė aktiviteteve bamirėse tė Fondacionit Bill e Melinda Gates.

Microsoft
ėshtė kompania mė e madhe e prodhimit tė programeve kompjuterike, kurse
vetė Bill Gates deri para pak kohėsh ishte njeriu mė i pasur nė botė.

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
 
Shefi i kompanisė gjigante amerikane Microsoft...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Njė orė mėsimi nė njė shkollė tė mesme amerikane, rreth krijimtarisė sė shkrimtares Kozeta Zylo
» Dezerton shefi i policisė ushtarake tė Sirisė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Mediat :: Lajme te Ndryshme :: News (Te rejat me te fundtit)-
Kėrce tek: