ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nė ditėlindjen e tridhjetė tė BMW-sė legjendar super-sportiv, fabrika gjermane...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Nė ditėlindjen e tridhjetė tė BMW-sė legjendar super-sportiv, fabrika gjermane...   Mon Sep 15, 2008 11:10 pm

Nė ditėlindjen e tridhjetė tė BMW-sė legjendar super-sportiv, fabrika gjermane ka shfaqur prototipin e modelit bashkėkohor M1.


Edhe
pse ende nuk ėshtė e njohur nėse ky automjet i fuqishėm me dy ulėse do
tė gjendet nė sallonet e shitjes, spekulohet shumė pėr madhėsinė e
motorėve tė integruar.

Sipas burimeve mirė tė informuara, nė
qarkullim janė V motorėt tetėcilindėrsh dhe dhjetė-cilindėrsh, me fuqi
maksimale prej 407 dhe 625 kuaj fuqi.

M1 i parė ėshtė prodhuar pėr tri vite, ndėrsa nė treg ėshtė gjetur vetėm njėsia e 451-tė.

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
 
Nė ditėlindjen e tridhjetė tė BMW-sė legjendar super-sportiv, fabrika gjermane...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mentor Thaqi:URIME DHE GĖZUAR DITĖLINDJEN VLERĖ, O MBESA IME PLOT VLERĖ!
» GĖZUAR VLLA DITĖLINDJEN TĖNDE
» Agim Gashi: URIME DITĖLINDJEN NXHMIJE PAGARUSHA - BILBILI I KĖNGĖS
» Lekė Mrijaj: Gėzuar ditėlindjen Adelina
» Urimet pėr Ditėlindjen time!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Mediat :: Lajme te Ndryshme :: News (Te rejat me te fundtit)-
Kėrce tek: