ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Version i ri Beta 2 i tė popullarizuarit Firefox 3

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Version i ri Beta 2 i tė popullarizuarit Firefox 3   Tue Sep 16, 2008 12:05 am

Version i ri Beta 2 i tė popullarizuarit Firefox 3


Mozilla ka paraqitur shfletuesin e saj tė popullarizuar tė
internetit, Mozilla Firefox, 3 nė versionin e dytė Beta, tė pajisur me
shumė pėrmirėsime, nė mesin e tė cilave gjendet edhe zgjidhja pėr
problemin e zakonshėm tė ngarkimit tė memories.
Nė fakt, sipas listės sė publikuar tė pėrmirėsimeve brenda shfletuesit
Firefox 3, Beta 2, janė eliminuar madje 300 bug-a qė kanė pasur tė
bėjnė me “rrjedhjen” e memories, tė cilėt kanė qenė tė pranishėm nė
versionin 2, dhe versionet mė tė hershme tė kėtij shfletuesi tė
internetit.

Nga risitė tjera, Mozilla ka integruar Download Manager tė ri, i cili
nga tash ka funksion tė pėrmirėsuar auto-complete, pastaj organizator
tė ri faqeve nė Bookmark, dhe njė varg tė tėrė pėrmirėsimesh.

Listen komplete tė pėrmirėsimeve dhe shkarkimin e Firefoxit mund tė gjeni

kėtu

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
 
Version i ri Beta 2 i tė popullarizuarit Firefox 3
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Mediat :: Lajme te Ndryshme :: News (Te rejat me te fundtit)-
Kėrce tek: