ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rekord: Firefox 3 shkarkohet 8.002.530 herė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Xhulio
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 357
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Rekord: Firefox 3 shkarkohet 8.002.530 herė   Sun Aug 10, 2008 1:23 pmPrezantimi i Firefox 3 ka shėnuar njė rekord tė risa i pėrket shkarkimit tė njė programi. 8.002.530 njerėz e kanė bėrė download web kėrkuesin mė tė ri Firefox. Nė disa orėt e parė ėshtė shkarkuar milionė herė, kurse shifra prej 8 milionė ėshtė shenuar pas 20 orėve, ēka edhe e ka shėnuar Mozilla nė librin e rekordeve Guinness.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Rekord: Firefox 3 shkarkohet 8.002.530 herė
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Nėse Agim Ramadani, Sali Ēekaj... nuk janė heronj, atėherė kush janė?
» Krajka: Kėnga e Vaēe Zelės qė u kėndua vetėm njė herė
» Kallashi tregon se kush e ka bėrė tė famshme dhe sa herė brenda ditės bėn seks (Video)
» Arratiset pėr herė tė tretė nga burgu
» Arsim Mulliqaj:Nė Pranverėn e vitit 1981 e njofta pėr herė tė parė Kosovėn, tash 30 -tė vite mė parė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Informatika, Shkarkime :: Info, Tutoriale, Mesime-
Kėrce tek: