ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kompania Transcend ka prezantuar USB Flash drive ...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Kompania Transcend ka prezantuar USB Flash drive ...   Tue Sep 16, 2008 12:07 am


Kompania Transcend ka prezantuar USB Flash drive mė tė ri i cili ka kapacitet prej 16 GB dhe mban shifrėn JetFlash V60. Duke i faleminderuar kapacitetit tė saj prej 16 GB,
ju mundėson qė me veti t'i mbani tė gjitha tė dhėnat, muzikė, fotogradi
si dhe filma komplet. Gjithashtu JetFlash V60 mban nė vete program i
cili bartjen e tė dhėnave e lehtėson shumė. Pėrkrahė Windows sistemet operative prej 98 deri te Vista, Mac OS 9.0/X dhe Linux Kernel 2.4.2 dhe mė tė rinjtė

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
 
Kompania Transcend ka prezantuar USB Flash drive ...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Mediat :: Lajme te Ndryshme :: News (Te rejat me te fundtit)-
Kėrce tek: