ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 N82 - Smartphone i ri nga Nokia

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: N82 - Smartphone i ri nga Nokia   Tue Sep 16, 2008 12:10 am

N82 - Smartphone i ri nga Nokia


Nokia e re nuk do tė nxisė ndonjė revolucion: kryesisht bėhet fjalė pėr
pėrmirėsime tė ndryshme nė krahasim me modelin rrėshqitės N81 tė
paraqitur kohė mė parė, mirėpo kėsaj radhė nė shtėpizėn standarde me
"pllakėza".
Nokia N82 mund tė falėnderohet pėr kamerėn dhe rezolucionin e optikės
Zeiss prej 5 megapikselėsh, blicin dhe auto-fokusin, qė e vendos atė nė
maje tė ofertave aktuale tė celularėve sa i pėrket mundėsive
fotografike.

Celulari pėrmban edhe ekranin me diagonale prej 2.4 inēėsh, komunikim
GSM/EDGE dhe HSDPA (vetėm nė Evropė) si dhe ka tė integruar lidhjen nė
rrjetin Wi-Fi. Memoria mund tė rritet edhe mė shumė me anė tė MicroSD
kartelave.

Krejt kjo e kategorizon N82-shin nė klasėn e celularėve multimedial pėr
ata qė kėrkojnė shumė, mirėpo edhe ēmimi, siē e ka adet Nokia, nuk
ėshtė i vogėl: 450 euro.

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
 
N82 - Smartphone i ri nga Nokia
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Mediat :: Lajme te Ndryshme :: News (Te rejat me te fundtit)-
Kėrce tek: