ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Paraqitet letra elektronike

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Paraqitet letra elektronike   Tue Sep 16, 2008 12:10 am

Paraqitet letra elektronike

Qė disa vite po dėgjojmė pėr letrėn elektronike si teknologji e sė
ardhmes, mirėpo assesi ta shohim atė nė shitjen masive. Ky moment mė nė
fund po afrohet, sepse gjigantėt e bashkuar nėn emrin LG.Philips, do tė
paraqesin vizionin e tyre tė e-letrės nė panairin e ardhshėm tė
elektronikės shpenzuese – CES.
E-letra nga LG.Philips do tė jetė me madhėsi A4, derisa specifikat e
saj janė mbresėlėnėse: rezolucion prej 1280x800 pikselash, mundėsi tė
shfaqjes sė 16.7 milionė ngjyrave, me trashėsi prej 300 mikrometrash
dhe kėnd tė shikimit prej 180 shkallės.

Pėr fat tė keq, kjo nuk do tė thotė qė e-letra sė shpejti do tė jetė nė
dispozicion pėr shfrytėzuesin e fundit; tani pėr tani atė do ta kenė
rastin ta shohin vetėm vizitorėt e CES-it, i cili mbahet nė Las Vegas
prej 7 deri mė 10 janar. Mirėpo, mund tė shpresojmė se LG.Philips do tė
pėrvishet punės dhe ta shohim kėtė ēudi drejtpėrsėdrejti qysh nė kėtė
vit.

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
 
Paraqitet letra elektronike
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Mediat :: Lajme te Ndryshme :: News (Te rejat me te fundtit)-
Kėrce tek: