ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Toshiba 80GB 2.5'' HDD pėr automobila

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Toshiba 80GB 2.5'' HDD pėr automobila   Tue Sep 16, 2008 12:13 am

Toshiba 80GB 2.5'' HDD pėr automobila


Toshiba
ka prezantuar hard drive 2.5 inch i cili do tė pėrdoret tek
automobilat. Bėhet fjalė pėr kapacitet prej 80 GB (cka ėshtė njėri ndėr
kapacitetet mė tė mėdha) si dhe 40 GB. Ky drive dedikohet pėr
aplikacione sic ėshtė sistemi i navigimit nėpėr vetura. Toshiba kėta
hard drive pėr industrinė e automobilave i ka pajisur me siguri tė
madhe pėr goditje duke pėrdorė teknologjinė vertikale tė shkrimit qė ka
mundėsuar gjithashtu rritjen e kapacitetit deri 80 GB. Modelet e reja
mund tė punojnė nė lartėsi mbidetare deri 5500 m cka ėshtė pėr 1200 m
mė shumė se modelet tjera tė mėhershme. Ky drive gjitashtu mund tė
pėrdoret pėr filma, muzikė apo edhe fotografi digjitale.

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
 
Toshiba 80GB 2.5'' HDD pėr automobila
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Mediat :: Lajme te Ndryshme :: News (Te rejat me te fundtit)-
Kėrce tek: