ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Unė fotografoj vet - Sony T2

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Unė fotografoj vet - Sony T2   Tue Sep 16, 2008 12:13 am

Unė fotografoj vet - Sony T2


Sony ka paraqitur modelin e tij tė ri, tė ashtuquajtur fotoaparat
fashion. Nė fakt, bėhet fjalė pėr modelin Cyber-shot T2, i cili ka
inovacione tė mėdha nė botėn e fotografisė digjitale derisa, ndoshta,
gjėja mė e madhe nė mesin e tyre, ėshtė kėmbėza automatike e cila
aktivizohet me anė tė buzėqeshjes.
Nėse doni qė fotoaparati t’ju fotografojė vet, ai do t’i bėjė dy gjėra
shumė tė rėndėsishme pėr ju dhe fotografinė, do t’ju vendos nė qendėr
tė fotos dhe do tė njeh buzėqeshjen tuaj dhe tek atėherė do tė bėj -
klik!

Pėrparėsia e modelit T2 ėshtė memoria e tij e madhe, e cila pėrmban hiē
mė pak se 4 GB dhe mund tė integrohet me kartelat Memory Stick Duo /
PRO Duo, dhe ta bėj atė edhe mė tė “madh” nė krahasim nė konkurrencė.

Rezolucioni i kėtij aparati ėshtė 8.1 megapikselė. Thjerrėza ėshtė
Tessar me zoom trefish optik dhe ekran tė madh LCD tė ndjeshėm nė
prekje me diagonale prej 2.7 inēėsh. Ekrani i madh mund tė pėrdoret pėr
shikim dhe organizim tė albumeve nė vet aparatin si dhe dekorimin e
tyre me sfonde e korniza tė ndryshme.

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
 
Unė fotografoj vet - Sony T2
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Mediat :: Lajme te Ndryshme :: News (Te rejat me te fundtit)-
Kėrce tek: