ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 LG paraqet celular muzikor

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: LG paraqet celular muzikor   Tue Sep 16, 2008 12:14 am

LG paraqet celular muzikorLG, duke marrė shembull nga konkurrentėt e tij tė shumtė, ka
paraqitur njė telefon celular qė i pėrshtatet dėgjimit tė muzikės. LG
Electronics ka dalė me modelin e ri LG-LB3300 tė cilin e ka dizajnuar
nė bashkėpunim me Mark Levinson nga kompania MLAS.

Mark Levinson dhe kompania MLAS merren me zhvillimin e audio
komponentėve shumė kualitative qė do tė duhej tė fusnin produktin e ri
tė LG-sė nė kualitetin mė tė lartė. Produktet tė cilat dėshirojnė tė
lėnė pėrshtypje marrin edhe ndonjė emėr tė veēantė, andaj LG-LB3300 ka
marrė emrin Rhapsody in Music Phone – pak i gjatė, por edhe i ndryshėm.


LG Rhapsody posedon njė gigabajt tė memories interne pėr furnizim tė
muzikės e cila mund tė rritet nė katėr gigabajt, nėpėrmes kartelave tė
memories.

Bartja e tė dhėnave do tė bėhet nėpėrmes protokollit Bluetooth, derisa
karakteristikė e njohur ėshtė tastiera e rrumbullakėt, e ndjeshme nė
prekje, me prapavijė ndriēuese LED, tastiera shėrben pėr tė udhėhequr
me dosjet muzikore.

Detajet tjera mbi telefonin nuk dihen, sikurse edhe ēmimi, por ajo qė
dihet ėshtė se, do tė paraqitet nė shitje gjatė muajit shkurt tė vitit
2008.

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
 
LG paraqet celular muzikor
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Mediat :: Lajme te Ndryshme :: News (Te rejat me te fundtit)-
Kėrce tek: