ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Celularė qė pranojnė nga dy SIM kartela tė ndryshme!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Celularė qė pranojnė nga dy SIM kartela tė ndryshme!   Tue Sep 16, 2008 12:15 am

Celularė qė pranojnė nga dy SIM kartela tė ndryshme!


Pajisjet tė cilat janė nė gjendje tė pranojnė dy SIM kartela ende
janė tė rralla nė treg, e ofertėn nė kėtė segment e plotėson kompania,
pothuajse e panjohur pėr ne, me emrin Verzio.

Nė fotografi mund tė shihni dy modelet e reja tė celularėve nga
kompania Verzio dhe atė, modelin Twinn, nga e majta dhe modelin Duplii,
nga ana e djathtė. Fuqia mė e madhe e tė dyja pajisjeve ėshtė aftėsia
pėr tė pranuar dy SIM kartela.Kjo kompani nga Singapori nuk e ka njoftuar publikun nėse kėto dy
pajisje do tė ofrohen pėr shitje nė tregjet tjera tė botės mirėpo, nėse
merret parasysh numri i parapaguesve tė telefonisė mobile, nė mbarė
rruzullin tokėsor, ky nuk do tė ishte njė hap i gabuar pėr ta.

Sa u pėrket anėve teknike, Duplii ėshtė pajisje 3G me kamerė prej 2
megapikselėsh, ekran 2.2 inēėsh dhe shumė mundėsi tjera multimediale.
Modeli Twin, nė fakt, ėshtė pajisje me karakteristika tė njėjta teknike
mirėpo, ka dizajnė pak mė ndryshe dhe formėn rrėshqitėse, e pėr dallim
nga Duplii, kjo pajisje bie nė kategorinė e celularėve EDGE.

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
 
Celularė qė pranojnė nga dy SIM kartela tė ndryshme!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Komente tė ndryshme
» Urime pėr Ditėlindje!
» Foto tė ndryshme dhe lule
» Tė ndryshme!
» Tė ndryshme!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Mediat :: Lajme te Ndryshme :: News (Te rejat me te fundtit)-
Kėrce tek: