ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 HP mundėson skenimin "text to voice"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: HP mundėson skenimin "text to voice"   Tue Sep 16, 2008 12:15 am

HP mundėson skenimin "text to voice"Kompania HP duke i faleminderuar teknologjive tė saja inovative ka
mundėsuar qė teksti qė skenohet, ta njohė atė, ta pėrkthejė dhe ta
shėndrrojė nė zė. Mouscan, kompania koreane sė bashku me HP janė tė
pėrfshirė nė kėtė projekt ku nė shitje do tė fillojė qė nga viti i
ardhshėm. Pritet qė ky prodhim do tė shėrbejė pėr personat qė kanė
shikim tė dobėt, studentėve tė huaj si dhe udhėtarėve inernacional.

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
 
HP mundėson skenimin "text to voice"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Naile Zhupani: "KOSOVES" - poezi nga Arshi Pipa
» Adelina Dardha: Poezi " E ėmbla ime nėnė" Gezuar nėnė diten e lindjes sot me 14 Shkurt. Me mall tė puth.
» Shaban Cakolli:Aksion humanitar i "Im- Zeichen- der-Liebe" dhe "Dibranit-transport" pėr invalidėt e luftės sė Kosovės
» Nė Filadelfia u promovua libri "Pėrjetė me ty" i autorit Ivzi Ēipuri (1)
» Iren Papas: NĖ KUVENDIM ME MITET (Prof. Dr.ADRIATIK KALLULLI mbi librin e Irena Gjonit "Marredhenie te miteve dhe kuiteve te Bregdetit ...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Mediat :: Lajme te Ndryshme :: News (Te rejat me te fundtit)-
Kėrce tek: